سیاست‏‌های رعایت حریم خصوصی

چگونه اطلاعات شما را جمع آوری استفاده می کنیم

ما بر اساس جستجو هایی که توسط شما صورت می گیرد و لیستی که به عنوان علاقمندی انتخاب می نمایید، اطلاعات خاصی را استخراج کرده و برای بهبود نتایج از آنها استفاده می کنیم. برای مثال این اطلاعات می تواند شامل صفحاتی که شما مشاهده کرده اید یا خریدهایی که انجام داده اید باشد. ما همچنین اطلاعاتی شامل تعداد بازدیدهای شما، زمان بازدیدها، جستجوها، سیستم عامل، کشور یا استان را ممکن است نگهداری کنیم. ما این اطلاعات را به منظور بهبود کار خود و سرویس های ارایه شده به شما انجام می دهیم.

چه کسانی اطلاعات شما را جمع آوری می کنند

ما ممکن است از شرکت های تحلیل اطلاعات برای تحلیل استفاده از سرویس های ارائه شده، کمک بگیریم(مانند تحلیلگر گوگل). این اطلاعات می تواند شامل جنسیت، سن و مکان شما باشد.

ما اطلاعات شما را به چه کسانی می دهیم

امنیت اطلاعات شما برای ما مهم می باشد. به جز مواردی که در قسمت های قبل ذکر شد، اطلاعات فردی که از شما جمع آوری می شود، به هیچ شخص یا شرکتی داده نمی شود. این اطلاعات ممکن است به صورت غیر مستقیم برای داده های عظیم استفاده شود. مثلا اگر شما عبارت خاصی را جستجو کردید، به تعداد افرادی که این عبارت را جستجو کرده اند اضافه شده و این عدد ممکن است توسط شرکت دیگری مورد استفاده قرار گیرد.

اطلاع‌رسانی

ما ممکن است تغییرات و محصولات های جدید خود را با اطلاعاتی که از شما داریم، به شما اطلاع‌رسانی کنیم.