به طور کلی ضمانت کالا در زینولایت سه حالت دارد :

  1. ضمانت اصالت و سلامت کالا: کلیه کالاهای عرضه شده در زینولایت در سلامت کامل فیزیکی بسته بندی و ارسال خواهند شد. کاربران می توانند هرگونه پرسش و ابهام در مورد کالا، مشخصات و نحوه کارکرد کالا را قبل از ثبت قطعی سفارش، از طریق مشاوران واحد فروش مطرح و سپس نسبت به انتخاب و ثبت سفارش کالا با اطمینان کامل اقدام کنند.
  2. کالاهایی که ضمانت تامین کننده یا سازنده روی آنها درج شده است: کلیه کالاها در زینولایت با برچسب مختص این فروشگاه ارسال خواهند شد. بنابراین کالاها ضمن همراه داشتن برچسب، ضمانت سازنده ی کالا را نیز به شکل تاریخ میلادی یا شمسی روی خود دارند. این دسته از کالاها تا پایان سررسید تاریخ درج شده روی محصول از ضمانت تعویض یا تعمیر طبق اعلام سازنده یا تامین کننده برخوردار خواهند بود. زینولایت فقط در قبال ضمانت کالاهایی که از طریق سایت فروش رفته باشند، پاسخگو خواهد بود و از ارائه خدمات گارانتی به محصولاتی که از طریق سایر فروشندگان عودت می شوند مسئولیتی نخواهد داشت.
  3. کالاهایی که ضمانت تامین کننده یا سازنده روی آنها درج نشده است: کالاهایی که تاریخ ضمانت از طرف سازنده روی آنها درج نشده است هنگام ارسال برچسب زینولایت بر روی آنها قرار می گیرد. مدت زمان گارانتی این کالاها از تاریخ ثبت و تحویل سفارش شروع و به اندازه زمانی که در بخش ویژگی های کالا ذکر شده است ضمانت خواهد داشت.